Projekt indywidualny zdjęcie 1
Projekt indywidualny zdjęcie 1

Projekt indywidualny

ZAPR-PD-0002
150.00

Nietypowe zaproszenia ślubne to wyjątkowe rozwiązanie dla osób, które chcą urzeczywistnić swój pomysł! W tej ofercie liczy się tylko Wasza wyobraźnia i własna koncepcja na motyw przewodni.


Nietypowe zaproszenia to propozycja personalizacji Waszych projektów. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaskoczyć Gości i postawić na oryginalność. W nietypowych zaproszeniach ślubnych możecie opowiedzieć nam o własnych pomysłach i oczekiwaniach, przekazać szkic lub gotowy projekt - my go dla Was zrealizujemy! Wszystko zostanie wykonane zgodnie z Waszymi życzeniami, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.


Spersonalizowana papeteria z indywidualnym motywem przewodnim i wybranym tematem wesela niewątpliwie podbije serca Waszych gości. Idea nietypowych zaproszeń jest propozycją dla Par Młodych, które pragną wyrazić siebie, przedstawić swoje pasje i zaprezentować się w nietuzinkowy sposób. Opiszcie nam swoje pomysły, a wspólnie stworzymy coś nowego specjalnie dla Was. Uczyńcie swoje przyjęcie jeszcze bardziej wyjątkowym decydując się na niespotykane wzory!