Po złożeniu zamówienia rozpoczynamy proces jego realizacji. Na bieżąco będziemy Cię informować o jego przebiegu.


Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy


Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.


Dostępność produktów


Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 1 do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.


Forma płatności


  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
  • Przelew - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Zobacz jakie formy płatności są akceptowane w naszym sklepie.


Forma dostawy


  • Przesyłka kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia nadania (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel oraz świąt ustawowo wolnych od pracy).
  • Paczkomaty InPost zazwyczaj dostarczenie przesyłki następuje w ciągu 2-3 dni roboczych.
  • Poczta Polska przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Zapoznaj się z kosztami dostaw w naszym sklepie.