Zaproszenie na ślub powinno zawierać wszystkie niezbędne informacje takie jak Wasze imiona, nazwiska, datę, godzinę i miejsce ślubu, informacje na temat wesela itp. Jeśli nie masz pomysłu na treść Waszego zaproszenia, skorzystaj z naszych gotowych wzorów. Ze względu na format zaproszenia i ilość dodatkowych bilecików wzory zaproszeń będą inne. Dla ułatwienia nawigacji skorzystaj z poniższego spisu.


1. Zaproszenia wielokartkowe
1a. Wzory na potwierdzenie przybycia
1b. Wzory do zaproszeń na wesele
2. Zaproszenia jednokartkowe
3. Zawiadomienia
4. Zaproszenia dla rodziców
5. Rebusy na zaproszenia

Teksty na zaproszenia wielokartkowe


Zaproszenia wielokartkowe najczęściej składają się z 3 kart. Zaproszenia oraz dwóch mniejszych bilecików na których znajduje się informacja dotycząca wesela i potwierdzenia przybycia, tak zwanego rsvp. Ta wyjątkowa forma zaproszeń jest niezwykle elegancka i zaskakująca dla Gości.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Teksty na potwierdzenie przybycia


Potwierdzenie przybycia (RSVP) jest idealnym sposobem na poproszenie gości weselnych, aby potwierdzili swoją obecność na przyjęciu weselnym. W RSVP warto wskazać sposób w jaki chcesz zostać o tym poinformowany. Możesz podać numer telefonu bądź adres e-mail. Jeśli nie masz pomysłu na treść potwierdzenia przybycia, skorzystaj z naszych gotowych wzorów.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Teksty do zaproszeń na wesele


Informację o weselu należy zamieścić w zaproszeniu tym gościom, którzy są na nie proszeni. Taki bilecik powinien zawierać dokładny adres sali na której odbędzie się przyjęcie oraz adres hotelu dla gości z noclegami. Często Para Młoda umieszcza w tym miejscu wierszyk bądź rebus sugerujący gościom, co chcieliby otrzymać zamiast kwiatów. Jeśli nie masz pomysłu na treść informującą o weselu, skorzystaj z naszych gotowych wzorów.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Zaproszenia jednokartkowe


Zaproszenia jednokartkowe mogą mieć formę dwustronną lub składaną. W tego typu zaproszeniach nie ma dodatkowych kart RSVP ani wesela. Na froncie znajduje się nagłówek z imionami i nazwiskami Pary Młodej oraz zaproszenie na ślub. Z tyłu lub w środku znajdują się informacje na temat wesela, potwierdzenia przybycia, wierszyki czy rebusy.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Zawiadomienia


Zawiadomienia o ślubie to nic innego jak zaproszenie wyłącznie na ślub kościelny lub cywilny. Jest to świetne rozwiązanie dla Par Młodych, które z jakiś powodów nie mogą zaprosić wszystkich na przyjęcie weselne lub chcą jedynie przekazać informację o zaślubinach np. współpracownikom lub pracodawcy. Zawiadomienie o ślubie daje się osobie, którą chce się powiadomić wyłącznie o ceremonii, natomiast zaproszenie na ślub zawiera również informację o weselu.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Zaproszenia dla rodziców


Zaproszenia dla rodziców to wyjątkowy rodzaj zaproszeń, podkreślający szacunek do Nich i wzajemną relację. Jest to idealny sposób aby sprawić, że Wasi Rodzice poczują się wyróżnieni podczas zapraszania ich na Wasz ślub i wesele. Zaproszenia dla Rodziców można dowolnie personalizować własnym tekstem, prośbą o błogosławieństwo, lub wybrać jeden z naszych wzorów. Zaproszenia te można również wykorzystać jako zaproszenie dla najbliższych np. dla dziadków, chrzestnych.


Wzór 1Wzór 2Wzór 3Wzór 4Rebusy na zaproszenia


Rebus ślubny w graficzny sposób przedstawia co Para Młoda chciałaby otrzymać w prezencie. Jest to ciekawa alternatywa dla wierszyków umieszczanych na zaproszeniach. Jeśli chcecie w ciekawy sposób zasugerować swoim Gościom, aby zamiast kwiatów czy prezentów obdarowali Was alkoholem, książką czy pieniędzmi to rebus jest idealnym rozwiązaniem.


Brakuje jakiejś grafiki? W wiadomości do zamówienia napisz co chcesz umieścić w rebusie, a my stworzymy ją dla Was.


15 rebusów do wyboru